1 глаз і гірський пік - Бусина Дзи - дарит впевненість і мудрість, 2 сорт

1577-103-2
Наведите на картинку для увеличения
В наявності 6 шт.
55.00  грн
+

Бусины Дзи , размер 30*10мм.

Доставка
Варианты оплаты
Наши преимущества
Описание

Бусини агат Дзи - 1 глаз і гірський пік - дарит впевненість вирішеність, колір зеленовато-коричневий. Розмір 30 * 10мм (розмір бусин варьируется). Ціна за 1 штуку.

Кожна бусина унікальна за кольором та малюнком.

ПРИЧИНА 2 СОРТ: неточність малюнку.

Бусина Дзи 1 глаз і гірський пік дають твердість характеру. Це амулет мудрості, що допомагає приймати повне рішення і не випробовувати тревоги.

Бусина Дзи 1 глаз і гірський пік активізує внутрішні здібності самого людини: мудрість, вирішення, підвищення самооценки та вери в собі

Бусина Дзі 1 глаз є символом розкриття лічного потенціалу, індивідуальності, світу та мудрості, підвищує інтелект та здатність творчо мислити. Человек, носячий є, стає мудреєм, у нього посилюються творчі здібності та яскравіше проявляються таланти.

Одноока бусина Дзі відмінно підходить у таких ситуаціях, коли потрібна посилена інтелектуальна робота та творче мислення. Ношення допомагає школярам та студентам краще відтворювати інформацію, розміщувати дані та видавати екзамени.

Для працюючих людей вона може сприяти просуванню по кар'єрній лесніці, допомагає вирішити поворотні завдання та принести успіх у будь-якій діяльності. Особливо вона хороша для людей творчих професіоналів та інтелектуального праці завдяки здатностям посилити творче мислення.

Особенности

Бусины

Бусина ДЗИ:
1 глаз
Камень:
Агат Дзи
Теги

Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук