1 око і гірський пік мала - Бусіна Дзі - дарує твердість та рішучість, 1 сорт

1577-149-1
Наведите на картинку для увеличения
В наявності 6 шт.
80.00  грн
+

Бусины Дзи , размер 30*10мм.

Доставка
Варианты оплаты
Наши преимущества
Описание

Намистини агат Дзі - 1 око і гірський пік - дарує твердість і рішучість, колір зеленувато-коричневий. Розмір 14*10мм (розмір намистин варіюється). Ціна за 1 штуку.

Кожна намистина унікальна за відтінком та малюнком.

Намисто Дзі 1 око і гірський пік дарує твердість характеру. Це амулет мудрості, який допомагає приймати повсякденні рішення і не відчувати тривоги.

Бусина Дзі 1 око і гірський пік активізує внутрішні здібності самої людини: мудрість, рішучість, підвищення самооцінки та віри в себе
Бусина Дзі 1 око є символом розкриття особистого потенціалу, індивідуальності, світла та мудрості, підвищує інтелект та здатність творчо мислити. Людина, що носить її, стає мудрішою, у неї посилюються творчі здібності та яскравіше виявляються таланти.

Одноока намистина Дзі відмінно підходить у тих ситуаціях, коли потрібна посилена інтелектуальна робота та творче мислення. Носіння її допоможе школярам та студентам краще сприймати інформацію, зіставляти дані та складати іспити.

Для працюючих людей вона сприяє просуванню кар'єрними сходами, допомагає вирішувати завдання, що виникають, і приносить успіх у будь-якій діяльності. Особливо вона хороша для людей творчих професій та інтелектуальної праці завдяки її здатності посилювати творче мислення.


Особенности

Бусины

Бусина ДЗИ:
1 глаз
Камень:
Агат Дзи
Теги

Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук