10 очей - Бусина Дзи - прибирає всі перешкоди в житті, кварц кришталь

Наведите на картинку для увеличения
Немає товарів з вибраними опціями
420.00  грн

Ми (SweetBeads) додамо Вашу адресу електронної пошти в спеціальний список риссилкі для даного товару. Як тільки товар буде доступним, вам буде відправлено автоматичне повідомлення, і вашу електронну пошту буде видалено зі списку розсилки.

Дані будуть доступні деяким нашим співробітникам. Якщо вихотіте, щоб Ваші персональні дані були видалені, надішліть листа на адресу shop@sweetbeads.com.ua.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані використовуються не за призначенням, Ви маєте право звернутися зі скаргою в наглядовий орган. Згідно "Загального регламенту щодо захисту даних" в ЄС ми зобов'язані повідомити Вам про це право, хоча ми не плануємо використовувати Ваші дані не за призначенням.

Бусіни Дзи , Розмір 30*10мм.

Доставка
Варианты оплаты
Наши преимущества
Описание

Намистини кришталь Дзи - 10 очей - прибирає всі перешкоди в житті, колір сніжно-білий. Розмір 30 * 10мм (розмір намистин варіюється). Ціна за 1 штуку.

Кожна намистина унікально по відтінком і малюнком.

Бусина Дзи 10 очей розчиняє і прибирає всі перешкоди, які виникають в житті людини і гармонізує будь-які види діяльності

Її називають «очищає Дзи», так як вона розчищає все, що заважає досягти мети. Вона допомагає впоратися з перешкодами на роботі і в бізнесі, де ця Дзи допомагає успішній кар'єрі і в бізнес-звершеннях.

Бусина Дзи 10 очей також допомагає налагодити гармонійні стосунки в родині і з іншими людьми. Вона прибирає негатив в цих відносинах і переводить його в позитивне русло.


Допомагає очистити карму, допоможе в роботі над собою, і полегшить позбавлення від "негативної карми". < br>

Особенности

Бусины

Бусина ДЗИ:
10 глаз
Камень:
Горный хрусталь
Теги

Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук