Бусина Дзи 3 очі - Процвітання, довголіття, успіх, чорна 1 сорт

1577-54-1
Наведите на картинку для увеличения
Немає товарів з вибраними опціями
70.00  грн

Ми (SweetBeads) додамо Вашу адресу електронної пошти в спеціальний список риссилкі для даного товару. Як тільки товар буде доступним, вам буде відправлено автоматичне повідомлення, і вашу електронну пошту буде видалено зі списку розсилки.

Дані будуть доступні деяким нашим співробітникам. Якщо вихотіте, щоб Ваші персональні дані були видалені, надішліть листа на адресу shop@sweetbeads.com.ua.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані використовуються не за призначенням, Ви маєте право звернутися зі скаргою в наглядовий орган. Згідно "Загального регламенту щодо захисту даних" в ЄС ми зобов'язані повідомити Вам про це право, хоча ми не плануємо використовувати Ваші дані не за призначенням.

ПроКольорание, долголетие, успех.  Розмір 30*10мм.

Доставка
Варианты оплаты
Наши преимущества
Описание

Намистини агат Дзи 3 очі, колір білий на чорному. Розмір 30 * 10мм (розмір намистин варіюється). Ціна за 1 штуку.

Кожна намистина унікально по відтінком і малюнком.

В намистині Дзи з трьома очима зосереджена сила трьох Зоряних старців:

Фук - символізує удачу і матеріальне благополуччя; < / p>

Люк - символізує владу і авторитет;

Сау - здоров'я і довголіття.

Бусина дзі з 3 очима допомагає своєму власнику гармонійно розвивати в собі можливості тіла, розуму і серця, що дозволить зберегти хороше здоров'я, отримати багатство і досягти успіху. Браслет з триокого бусиной послужить відмінним талісманом для тих, кому необхідні зміни в житті. Ця намистина несе з собою величезний потенціал варіантів для зміни життя в самому сприятливому напрямку, і це касаемо не тільки можливості досягнення фінансового благополуччя.

бусина Дзи - це містичний живий камінь. "Дзи" тибетською означає "сяючий". Вважається, що стародавні намистини Дзи поглинали і накопичували космічну енергію Всесвіту.

Особенности

Бусины

Бусина ДЗИ:
3 глаза
Камень:
Агат Дзи
Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук