Пір'яна тасьма страус, слива

Наведите на картинку для увеличения
Немає товарів з вибраними опціями
20.40  грн

Ми (SweetBeads) додамо Вашу адресу електронної пошти в спеціальний список риссилкі для даного товару. Як тільки товар буде доступним, вам буде відправлено автоматичне повідомлення, і вашу електронну пошту буде видалено зі списку розсилки.

Дані будуть доступні деяким нашим співробітникам. Якщо вихотіте, щоб Ваші персональні дані були видалені, надішліть листа на адресу shop@sweetbeads.com.ua.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші персональні дані використовуються не за призначенням, Ви маєте право звернутися зі скаргою в наглядовий орган. Згідно "Загального регламенту щодо захисту даних" в ЄС ми зобов'язані повідомити Вам про це право, хоча ми не плануємо використовувати Ваші дані не за призначенням.

Перьевая тесьма. Ціна за 10см. 

При заказе от 0,5м перьев -  цЦіна 170грн/метр

Доставка
Варианты оплаты
Наши преимущества
Описание

Пір'я африканського страуса на стрічці, колір зливу. Ціна за 10см. Розмір пір'я: довжина 5,5-16,5см, ширина 0,5 см. В 10см стрічки приблизно 56перьев. Пір'я дуже тонкі. Розміри можуть змінюватись, тому що природа - не завод :). Можна використовувати стрічкою, а можна розрізати.

Пір'я страуса сливового кольору прекрасно підійдуть для пошиття вечірньої сукні, танцювального сукні або купальника, декору верхньої і повсякденного одягу.

При замовленні від 0,5 стрічки - ц ена 170грн / метр

Отзывы

Не знайдено дописів

Написати відгук
Возможно вас заинтересуют