Інтернет магазин для створення біжутерії

Браслет ДЗІ 1 око та гора з цоїзиту - активізує внутрішні сили людини

Наведите на картинку для увеличения
330.00  грн
+

Ціна за 1 браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Браслет-амулет з натурального каміння: гранований цоїзит, розмір намистин 10мм.

Намисто Дзі 1 око і гірський пік дарує твердість характеру. Це амулет мудрості, який допомагає приймати повсякденні рішення і не відчувати тривоги.

Бусина Дзі 1 око і гірський пік активізує внутрішні здібності самої людини: мудрість, рішучість, підвищення самооцінки та віри в себе

Бусина Дзі 1 очей є символом розкриття особистого потенціалу, індивідуальності, світла та мудрості, підвищує інтелект та здатність творчо мислити. Людина, що носить її, стає мудрішою, у неї посилюються творчі здібності та яскравіше виявляються таланти.

Одноока намистина Дзі відмінно підходить у тих ситуаціях, коли потрібна посилена інтелектуальна робота та творче мислення. Носіння її допоможе школярам та студентам краще сприймати інформацію, зіставляти дані та складати іспити.

Для працюючих людей вона сприяє просуванню кар'єрними сходами, допомагає вирішувати завдання, що виникають, і приносить успіх у будь-якій діяльності. Особливо вона хороша для людей творчих професій та інтелектуальної праці завдяки її здатності посилювати творче мислення.

Натуральний цоїзит – це духовний натхненник людей, яким потрібен поштовх для зсуву з місця та досягнення успіху. Камінь посилює динаміку дій, звільняючи приховану енергію. Допомагає впоратися зі старими завданнями, а також задати нові цілі та успішно їх досягти. Стимулює виявлені та активує приховані творчі здібності.

Вважається талісманом акторів, артистів, вчителів, ораторів та людей інших покликань, які виступають перед аудиторією. Тому що самоцвіт розвиває вміння подати себе, висловити емоції, пробуджує красномовство та здатність тримати себе на людях. Цоїзит допомагає власнику відстояти власну думку та реалізувати свої ідеї. Вселяє оптимістичний настрій, пронизує впевненістю у завтрашньому дні.

Виберіть розмір при замовленні.

+ Подарункова коробка в комплекті.

Особливості

Бусины

Камінь:
Цоізіт
Намистина ДЗІ:
1 око
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається