Інтернет магазин для створення біжутерії

Апатит

В наявності 46 шт.
12.50  грн

Апатит

Зовнішній вигляд апатиту дуже схожий на кристали берилу, аметиста або турмаліну, тому його іноді використовують для імітації цього дорогоцінного каміння («апаті» по-грецьки означає «обман»), до того ж, мінерал має дуже інтенсивний колір блакитних, зелених, помаранчевих відтінків. . Незвичайний насичений колір може пояснюватись наявністю фосфатів у мінералі, тому апатит відрізняється якимось внутрішнім свіченням.

Намистини з апатиту

Прикраси з цього мінералу робляться досить рідко - камінь відрізняється крихкістю. Але кулони, кольє та намисто з апатиту виглядають просто чудово, їх можна носити без побоювань. До того ж, напівдорогоцінний камінь має кілька цікавих властивостей:

· Якщо ви носите прикрасу з апатиту і помічаєте, що його колір сильно змінився, необхідно обстежитися у сімейного лікаря – унікальний фосфатний мінерал чудово реагує на різні зміни самопочуття людини.

· Вироби з апатиту остерігаються дарувати, їх купують відразу для себе, вважаючи, що камінь чудово «запам'ятовує» певну людську енергетику та «стежить» за її нормальним станом;

· Фосфор, який отримують з апатитів, міститься також і в організмі людини, можливо, тому вироби з цього мінералу так чуйно реагують на стан здоров'я.

Як купити апатит в Україні

Ви хочете мати прикрасу з такого незвичайного каменю? Оформіть замовлення на сторінці цього унікального мінералу, наші менеджери обов'язково дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Інтернет-магазин Sweetbeads проводить відправку оплачених замовлень по всій Україні в день оплати, і ви отримаєте апатитові намистини дуже швидко.

Розмір намистин
Ціна
Камінь