Інтернет магазин для створення біжутерії

Гірський кришталь

Натуральний камінь гірський кришталь – це майже досконалий вид кварцу, надзвичайно цікавий та оригінальний за своєю внутрішньою будовою. Все «гірське» викликає в нас тільки найприємніші асоціації – це і чисте, свіже повітря, це надзвичайна краса, це необхідна нам іноді широта для душі.

Властивості гірського кришталю

Цей камінь – один з найцікавіших і найвідоміших різновидів кварцу. За своєю структурою він нагадує кристалічні шматочки льоду, що має довгу історію. Адже в давнину гірський кришталь був для людей начебто льодом, який не тане тільки тому, що увібрав у себе чудодійну космічну енергію. У східних країнах цей камінь називали «арабським алмазом» через неймовірну схожість із справжніми коштовностями.

Прикраси з гірського кришталю виготовлялися повсюдно, починаючи з перших часів нашої цивілізації. Іноді в давнину, щоб досягти витонченого і найяскравішого блиску, це каміння полірували. Однак і у своєму натуральному, природному вигляді гірський кришталь має оригінальні фізичні властивості – прозорість, блиск, надзвичайну красу.

Цікаво, що у своїх творчих експериментах до гірського кришталю вдавався і відомий ювелір Карл Фаберже. Сьогодні прикраси із натурального каменю гірський кришталь робляться багатьма ювелірами. Камінь також використовується виготовлення сувенірних виробів, екстрасенсорних куль тощо.

Магічні та лікувальні властивості

Екстрасенси давнини та сучасності повсюдно використовували та використовують гірський кришталь у своїх заняттях. Ми вже згадали головний атрибут кожного чарівника – магічний шар із гірського кришталю. Також сучасні маги носять амулети з каменю, різні браслети. Часто вони замовляють авторські прикраси з кришталю – щоб саме такий оригінальний амулет був тільки у них. Камінь дозволяє вийти на контакт із духами, сприяє спілкуванню з добрими та відганяє злих.

У лікувальному плані гірський кришталь також допомагає впоратися з багатьма недугами (на думку сучасних літотерапевтів):

  • камінь напрочуд швидко впливає на роботу мозку людини, підвищуючи увагу та концентрацію, покращуючи його пам'ять;
  • дуже часто гірський кришталь радять використовувати для людей схильних до постійного стресу.

Біжутерія своїми руками з гірського кришталю, для створення якої вам знадобляться намистини та кулони з натурального каменю гірський кришталь – все це можна купити в нашому інтернет-магазині за приємними та доступними цінами.

Розмір намистин
Ціна
Камінь