Інтернет магазин для створення біжутерії

Азурмалахіт

У цій категорії немає товарів

Азурмалахіт

Незвичайне внутрішнє світіння і насичене забарвлення спонукають багатьох людей купити азурмалахіт - це синьо-зелений мінерал з відтінковими вкрапленнями, призначений для створення красивих виробів.

Властивості каменю

Азурмалахіт, як відомо з назви, поєднує в собі малахіт і азурит, саме тому й має таку дивовижну колірну гаму і особливі властивості:

· Намистини з азурмалахіту є не тільки престижною та унікальною прикрасою для кожної жінки, але й джерелом життєвих сил – причому настільки сильним, що літотерапевти не рекомендують носити вироби з цього мінералу довше 20-30 днів;

· Вважається, що камінь відмінно впливає на самопочуття та допомагає знайти втрачене здоров'я;

· Азурмалахіт здатний відновлювати душевну рівновагу, боротися з депресивними станами та знімати зайву емоційну напругу.

Мінерал називають ще каменем справедливості та гармонії, в давнину юристи та лектори під час виступів затискали азурмалахіт у долоні, щоб привести свої думки до ладу та домогтися чесного вироку.

Унікальний подарунок

Якщо ви хочете зробити подарунок близькій людині та замовити намистини з азурмалахіту, то оформіть замовлення на сайті інтернет-магазину Sweetbeads. Ми надсилаємо товар відразу після оплати замовлення в будь-яке місто України, і дуже скоро ви зможете порадувати улюблену подругу чудовим виробом із фантастичного каменю.