Інтернет магазин для створення біжутерії

Кахолонг

Намистини з натурального каміння дуже часто зустрічаються в прикрасах. Здавалося б, всі назви відомі, і загальне уявлення за кольором чи візерунком є. Але іноді зустрічаються природні камінці з незвичайними назвами та цілком звичайним, класичним зовнішнім виглядом.

Кахолонг - це камінь ідеально білого кольору, він непрозорий, і будь-яка прикраса, в якій він стає аристократичним, вишуканим і елегантним. Цей матеріал є різновидом опала, але непрозорий. У деяких країнах, наприклад, у Монголії, він ототожнюється з лотосом – квіткою чистоти, непорочності, яка у буддизмі священна.

Причини купити прикрасу з каменем

Натуральний камінь для браслетів дуже затребуваний не тільки через свій бездоганний зовнішній вигляд і природність, а й завдяки властивостям, якими кожен камінчик має.

Насамперед він – символ, і символізує чисту душу та думки. У більшості країн він вважається жіночим каменем, який ідеально підходить черницям, ченцям. Вважається, що він зміцнює здоров'я, а в дім та сім'ю приносить спокій, світ.

Біжутерія своїми руками характерна оригінальністю та унікальністю, а якщо в ній використовується кахолонг, вона допомагає досягти чистоти помислів, очистити свідомість для медитації. Він прибирає тривогу, погані думки, допомагає зосереджуватись.

Кахолонг у біжутерії

Камінь виглядає бездоганно, завдяки кольору та фактурі. Він гарний, і прикрашає людину, яка її обирає. Прикраси з білим каменем виглядають незвичайно красиво. Білий колір завжди в моді і тому він гармонійно виглядатиме практично з будь-яким іншим кольором, у плані поєднання він – нейтральний. Це робить універсальну біжутерію.

Купити намистини з натурального каміння можна в Україні, в інтернет-магазині SweetBeads.com.ua. У представленому каталозі ви можете підібрати ідеальний варіант, що бездоганно виглядатиме з будь-яким чином, прикрасить вас і наділить особливим умінням - звільняти розум від зайвого, заспокоюватися і знаходити спокій. Він допоможе позбавитися негативних думок, якщо такі переслідують.

Кахолонг унікальний природний матеріал, що можна придбати онлайн, підібравши камінчики, що сподобалися, лікують душу. Він модний, класично білий та дуже вишуканий. Глибокий білий колір - досить рідко зустрічається в природному камені, що робить виріб дуже затребуваним і незвичайним.

Розмір намистин
Ціна
Камінь