Інтернет магазин для створення біжутерії

Амазоніт

Амазоніт - натуральний камінь, який отримав свою назву від річки Амазонки, де вперше почалося його вилучення з гірських порід. Ювеліри та різьбярі по каменях називають його ще «камінь непереможних амазонок» через безліч легенд, пов'язаних із цим мінералом.

Його часто плутають із бірюзою через його зелено-блакитне забарвлення. Багатогранна структура каміння, а також їхнє неймовірне забарвлення зробило його улюбленців багатьох рукоділниць та аматорок прикрас.

Амазоніт купити в Україні Ви можете у нашому інтернет-магазині SweetBeads. У нас є намистини, крихта та уламки амазоніту, а також кабошони. Блакитний, зелений, змішані забарвлення – все це Ви знайдете у нас.

Намистини амазоніту купити теж можна в нашому магазині. Зручний розмір та форма дозволяють використовувати їх у різного виду прикрас, до них підходить будь-яка фурнітура та застібки.

Магазин SweetBeads рад запропонувати Вам широкий вибір натуральних каменів, прикрас. У нас можна купувати оптом та в роздріб. Спробуйте раз і повертайтеся знову!

Розмір намистин
Ціна
Камінь