Інтернет магазин для створення біжутерії

Кварц

В наявності 4 шт.
27.60  грн
КаміньКварц Размер сеттингаовал 18*13мм

Особливості кварцу

Кварц - це загальна назва каменів, різного кольору та фізичних параметрів. Найчастіше під цим словом мають на увазі рожевий камінчик або світло-зелений. Натуральне каміння купити можна не тільки в готовій прикрасі, а й для створення власного. Дуже модно створювати самостійно або купувати аксесуари на замовлення. Якщо підібрати намистини з натурального каміння, можна створити щось оригінальне.

Кварц відомий дуже давно: була знайдена ваза з кварцу неподалік Мікени, яка створилася в шістнадцятому столітті до нашої ери, також він був знайдений у гробниці фараона Тутанхамона, імператор Нерон застосовував кварц для охолодження напоїв, а також є годинник із застосуванням мінералу.

Магічні властивості

Купити натуральне каміння для виготовлення прикрас можна не тільки через красу, хоча естетичні властивості дуже важливі, а й заради магічних властивостей. Навіть якщо ви не вірите в це, чому б не вибрати гарний додатковий очисник простору.

Намистини з натурального каміння для браслетів різного виду приваблюють любов і успіх, покращують матеріальне становище, допомагають активізувати розумові процеси.

Кожен окремий вид має свої властивості, які дуже позитивно впливають на стан людини, яка вибрала камінь.

Модний кварц

Купити натуральне каміння для браслетів варто, тому що вони дуже популярні. Ви самі можете створити свій браслет, вибираючи за кольором, по поєднанню каменів, їх впливом, доповнювати прикраси додатковими елементами. Створене вами прикраса обов'язково буде унікальним.

Кварц займає почесне місце серед натурального каміння, практично 30% прикрас складаються каменю, велика кількість доповнюється камінцями. Чому кварц такий модний?

Причини популярності каменю:

·         яскраві кольори;

· Велика кольорова гама;

· Можливість вибору за відтінком.

Для дизайнерів це можливість не обмежувати своє творче мислення та підбирати саме те, що потрібно. Ви, створюючи унікальну прикрасу, можете самі її створювати або вдаватися до допомоги дизайнера, у будь-якому випадку річ вийде модною, унікальною та стильною.

Кварц купити за доступною ціною можна в інтернет-магазині SweetBeads.com.ua в Україні. Потрібні камінці доступні онлайн, щоб вибрати бажані намистини, необов'язково витрачати час на пошуки. Зручний шопінг, великий вибір каменів і прийнятна ціна на натуральні камінці роблять можливим створення напрочуд гарної прикраси.

Намистини Дзі
Розмір намистин
Ціна
Розмір
Камінь
Цветовая гамма