Інтернет магазин для створення біжутерії

Змійовик

Натуральне каміння – це ідеальне рішення для прикрас, тому що вони унікальні на вигляд, природні, і мають певні властивості, що допомагають справлятися з різними проблемами і набувати того, що потрібно. Прикраси з натуральним камінням дуже красиві, завжди оригінальні та незвичайні.

Одним із таких незвичайних аксесуарів є прикраси з каменем змійовик. На перший погляд страшна назва викликає для багатьох не зовсім приємні асоціації та емоції, але насправді – унікальний матеріал, створений природою.

Причини вибрати прикрасу зі змійовиком

Цей непрозорий камінь зовні нагадує змію, його візерунки та малюнки дуже незвичайні та красиві. Насправді темно-зелений та жовто-зелений колір в оригінальних малюнках, не такий страшний, як звучить, а якщо дізнатися про його властивості, він стане незамінним талісманом. Не дарма такі прикраси використовували ще чотириста років тому.

Вироби із змійовиком дуже цінні для лікування душевних та тілесних захворювань. Вважається, що якщо енергетичне поле пошкоджене, він може витягувати погані емоції та негатив. Також цей потужний енергетик надає своєму власнику впевненості, він начебто врівноважує людину.

Назву він отримав не лише через зовнішній вигляд, а ще через свою підступність, він може спокушати. Але в такому разі з каменем, як і кожним іншим, треба потоваришувати, і якщо це зробити зі змійовиком, він відведе будь-яку небезпеку, наділить і грубою силою, фізичною, і тонкою, на вищому рівні.

Дуже популярні натуральні камені для браслетів із цим камінчиком. Вибираючи такий варіант, ви отримаєте не просто гарний декор, а унікальне, не схоже на інші прикраси, що зробить модний образ неповторним, і допоможе завжди залишатися здоровим і тілом, і душею.

Змійовик в прикрасах

Натуральні намистини з каменю змійовика затребувані та модні. Вони виглядають сміливо, зухвало, завдяки незвичайному візерунку та природному походженню. Купити їх можна в інтернет-магазині, вибравши з каталогу, що сподобалися.

В Україні змійовик актуальний, він часто зустрічається в біжутерії, доповнює її та наділяє власника незвичайною та потужною силою. Головне завдання – подружитися зі своєю гарною прикрасою, в якій використовується камінчик, щоб отримати від нього лише естетичне задоволення, а й користь.

Серед представленого асортименту можна знайти бездоганний варіант.

Розмір намистин
Ціна
Камінь