Інтернет магазин для створення біжутерії

Бичаче око

Справжня сила – це натуральне каміння бичаче око, яке має потужну, не зайвим буде сказати – пробивну енергію. Ще з давніх-давен були відомі такі властивості цього каменю. Не дивно, що і у фізичному плані він помітно відрізняється від своїх природних друзів – бичаче око дуже важке, тому для прикрас використовують лише маленькі варіанти цього каменю.

Декілька цікавих властивостей бичачого ока

Основа цього каменю – це кварц коричневого, темного кольору, вздовж якого проходять цікаві за своєю формою смужки – світліші. Камінь дуже нагадує котячий або тигровий очі, але все одно темніший за своєю колірною структурою.

Чому ж камінь називається саме бичаче око? Існує легенда, що одного разу один чоловік пас бика, але який ні з того ні з сього – кинувся на нього розлючено. Здавалося, чоловікові вже не було звідки чекати допомоги, але сталося справжнє диво – кілька буквально сантиметрів бик зупинився кам'яно. Вся справа в тому, що на грудях власника бика висів темно-коричневий камінь, що точно повторює очі бика. Саме тому бик зменшив свою агресивність і став слухняним.

Тому прикраси з бичачого ока будуть корисно носити людям запальним, схильним до агресії. І це не обов'язково дівчата, адже ми вже знаємо історію, коли камінь рятує життя навіть у чоловіка.

Для дівчат, до речі, за однією з розказаних у давнину легенд, прикраси з натурального каменю бичаче око можуть допомогти в їхніх любовних справах, а точніше – позбавити ревнощів. Багато століть тому дівчата рятувалися від гризучого почуття саме за допомогою бичачого ока. Жінки перетворювалися з агресивних тигриць на милих та доброзичливих кішок.

Бичаче око та сучасність

Сьогодні камінь настільки ж популярний, наскільки був у давнину. По-перше, він красивий, цікавого забарвлення, з прекрасними, заспокійливими світлими лініями. По-друге, намистини з бичачого ока сьогодні можна купити за цілком адекватною ціною (для створення свого унікального оберегу).

Також слід згадати про лікувальні властивості цього каменю:

з назви зрозуміло, що камінь підтверджує приказку «здоровий як бик» - зміцнює загальне здоров'я, надає сили та енергії;
сучасні літотерапевти в Україні радять бичаче око хворим, які страждають на захворювання дихальної системи.
 

Біжутерія своїми руками з бичачого ока, різні прикраси – все це цікаво, сучасно та оригінально.

Розмір намистин
Ціна
Камінь