Інтернет магазин для створення біжутерії

Ніжність - Браслет з кахолонгу та місячного каменю

Наведите на картинку для увеличения
365.00  грн
Выберите размер
+

Ціна за 1 браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Кахолонг сприяє підвищенню добробуту, росту накопичень та поліпшенню стану здоров'я. Він відзначається своєю здатністю збільшувати благополуччя та покращувати фізичний стан. Цей мінерал є ідеальним для створення гармонії та підсилення людини та її родини.


Місячний камінь рекомендується для людей із міцним характером, які мають здібність мріяти і фантазувати. Їм він  приносить успіх у справах і трохи пом'якшує їхній стиль поведінки. Однак, якщо особа є недовірливою та капризною, цей камінь може посилити ці риси і створити пародію на її характер.

Вважалося, що цей камінь може допомогти власнику знайти свою іншу половинку і зберегти взаємні почуття на все життя, тому його прикраси рекомендується незаміжнім дівчатам.

Як амулет, його корисно носити людям, що працюють у творчих сферах, таким як художники, поети, музиканти та інші, оскільки цей мінерал допомагає розкривати потенціал людини та розширювати її свідомість.

Щодо знаків Зодіаку, прикраси з місячним каменем є справжньою знахідкою для всіх представників знаків, крім Льва, Стрільця та Овна. Для інших знаків вони є безпечними і можуть носитися без жодних обмежень.

Місячний камінь підсилює інтуїцію свого власника, особливо тих, хто народився під повним місяцем.


Браслет складається з намистин кахолонгу та місячного каменю, висоякісної фурнітури та намистин з нержавіючої сталі. Виробляється за вашим розміром. Браслет на резинці. Розмір каменів 10мм. 


Особливості

Бусины

Камінь:
Кахолонг
Розмір намистин:
10мм
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук