Інтернет магазин для створення біжутерії

Браслет Руна Альгіз - потужний захист

Наведите на картинку для увеличения
В наявності 34 шт.
139.00  грн
+

Ціна за браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Браслет Руна Альгіз на чорному чи червоному шнурку. Розмір конектора 16мм. Розмір браслета регулюється. Матеріал: нержавіюча сталь.  


Одним з основних значень руни Альгіз є захист і оборона. Вона символізує захист від негативних впливів і загроз зовнішнього світу. Ця руна може надати силу і відвагу для подолання перешкод і захисту від небезпек.


Існують також рунічні формули, які дозволять досягти потрібної мети. Наприклад:

  1. Альгіз – Феху. Забезпечить захист бізнесу від конкурентів, кризи та інших негативних явищ.
  2. Альгіз – Райдо. Використовується перед подорожами, захищає від усіх неприємностей, які можуть виникнути у довгому шляху.
  3. Альгіз – Беркано. Використовується вагітними жінками: дана комбінація допомагає виносити та народити здорову дитину.
  4. Гебо – Альгіз. Допомагає позбавитися руйнівних відносин, розриває небезпечні зв’язки, застосовується для відворотів у магічних ритуалів.
  5. Альгіз – Ейваз. Забезпечує потужний захист від магічного впливу: охороняє від псування, пристріту, астральних нападів.
  6. Альгіз – Лагуз. Застосовується для того, щоб поранена людина швидше одужала. Ця комбінація покращує регенерацію тканин, прискорює загоєння, знижує ризик зараження.
  7. Альгіз – Кеназ. Допомагає позбавитися депресії, страхів, фобій, нав’язливих думок та ідей. Лікує психологічні проблеми.


Особливості
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається
Також купують