Інтернет магазин для створення біжутерії

Муладхара чакра підвіска 23 * 19мм, нержавіюча сталь

Наведите на картинку для увеличения
В наявності 11 шт.
36.80  грн
+
ТематикаРегилия/Эзотерика

Ціна за 1 штуку.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Підвіска Муладхара чакра, розміри 23 * 19мм, товщина 1мм. Матеріал: нержавіюча сталь, колір - сталевий. Ціна за 1 штуку.

Муладхара або Кундаліні - назва першої чакри.

Через першу чакру в тіло людини входить енергія Землі і рухається вгору, проходячи шість інших чакр. Базова чакра - Муладхара, пов'язана з головними інстинктами і потребами людини: самозбереження, здоров'ям, їжею, житлом, фізичним існуванням, безпекою та відтворенням потомства. Основною функцією Муладхара чакри вважається збереження життя і вміння виживати в будь-яких умовах.

Духовний розвиток людини - важливий аспект для роботи даної чакри. Енергія, що надходить через муладхарі, рухається вгору. І, відповідно, чим духовно развитей людина, тим більше енергії йому необхідно. Низький рівень духовного розвитку людини призводить до того, що, що надходить в невеликих кількостях енергія витрачається, здебільшого, на невисокому рівні, впливаючи тільки на вібрації низького плану - вібрації самозбереження і виживання.

Коли чакра Муладхара функціонує злагоджено і гармонійно, вона впускає в тіло потоки життєвої енергії в будь-якій кількості. При цьому людина відмінно себе почуває, відчуває сили, бадьорість, впевненість, хоробрість і активність.

Особливості

Колір

Колір:
нержавіюча сталь

Характеристики общие

Тематика:
Регилия/Эзотерика
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається
Також купують