Інтернет магазин для створення біжутерії

21 очей - Бусина Дзи - збільшує енергію, допомога в досягненні мети 2 сорт

Знижка 16%
Наведите на картинку для увеличения
Немає у наявності
70.00  грн
59.00  грн
Ви економите: 11.00  грн (16%)

Бусіни Дзи , Розмір 30*10мм.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Намистини агат Дзи - 21 очей - сприяє збагаченню, дарує достаток усього в житті, колір зеленувато-коричневий. Розмір 30 * 10мм (розмір намистин варіюється). Ціна за 1 штуку.

Кожна намистина унікально по відтінком і малюнком.

ПРИЧИНА 2 СОРТ: дефекти в малюнку

Бусина Дзи 21 очей підсилює вашу природну магічну силу і допомагає реалізувати ваші задуми в повній мірі. Тому для її застосування потрібна чітко поставлена ??мета. Ви повинні точно знати, що ви хочете і що повинні отримати при досягненні вашої мети.

Цей тибетський талісман допомагає матеріалізувати бажання, зміцнює вплив і репутацію. На шляху до поставленої мети ця намистина допомагає розчищати всі можливі перешкоди і забезпечує плавне її досягнення.

Крім того, 21 очей намистина Дзи збільшує здатність відновлювати життєві функції організму і давати нове життя. Тому вона хороша для зачаття дитини і допомагає при відновленні від хвороб і травм.

Бусина Дзи 21 очей дозволяє досягти високих рівнів як у звичайній, земного життя, так і в духовному зростанні. Ця потужна Дзи підходить тим, хто за своїм покликанням є лідером. Вона хороша для керівного складу корпорацій і генералів армій. Відмінно підійде директорам підприємств, шкіл, керівникам громадських рухів і всім тим, хто прагне стати лідером в якомусь напрямку діяльності.


21 очах намистина Дзи забезпечить плавне досягнення успіху у всіх ваших починаннях.


Особливості

Бусины

Камінь:
Агат Дзі
Намистина ДЗІ:
21 око

Характеристики общие

Кольорова гамма:
Зелений
Знайти схожі
Теги
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається
Також купують