Інтернет магазин для створення біжутерії

Бусина Дзі - 12 очей - дарує непереможність у справах, золото на чорному

Знижка 44%
Наведите на картинку для увеличения
В наявності 1 шт.
250.00  грн
139.00  грн
Ви економите: 111.00  грн (44%)
+

Бусіни Дзі - Сонце, Місяць і Зірка, Розмір 30*10мм.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Намистини агат Дзі - 12 очей, колір золотий на чорному. Розмір 30*10мм (розмір намистин варіюється). Ціна за 1 штуку.

 Кожна намистина унікальна за відтінком та малюнком.

Бусина Дзи 12 очей допомагає здійснити ваші бажання та розвинути таку якість як мужність. Її власник може досягти досконалості у всіх аспектах життя. Ця потужна Дзі дає таку енергію, з допомогою якої її власник подолає всі перешкоди шляху до своєї мети. 12 очі Дзі дає можливість зробити все в найкращому вигляді і досягти слави та процвітання.

Дорогоцінний камінь Чинтамані допомагає людині зрозуміти мудрість Будди, дарує непереможність у справах і може допомогти у виконанні найсильніших бажань. 12 очі намистини Дзі, володіючи якістю цього магічного каменю, допомагає досягти ваших цілей, заробити собі ім'я та славу. Але слід пам'ятати, що ви самі відповідаєте за вчинки. Немає значення, що ви хочете і що отримуєте. Закони карми залишаються чинними. Уважно ставтеся до того, що ви бажаєте та робите.

Бусина Дзи 12 очей дуже гарна для людей небезпечних професій, де особливо потрібні прояви мужності, сили та витривалості. Вона підходить для військовослужбовців, поліцейських, пожежників, спортсменів, які особливо займаються єдиноборствами і т.д.

Бусина Дзи 12 очей допомагає досягти впевненості, хорошої репутації та впливу на оточуючих. Ця намистина допоможе просунутися службовими сходами, отримати більший дохід або кращу, більш оплачувану роботу. Вона підвищує авторитет та сприяє виникненню безлічі нових можливостей, які ведуть до мети.

12 очі намистина Дзі дуже гарна для лідерів. Вона посилює лідерські якості, здатність переконувати та вести за собою людей. Підвищується харизма та ораторські здібності. Ця Дзі сприятлива для тих, хто хоче добитися влади, могутності та успіху у суспільстві. Вона виконує бажання і надає допомогу в досягненні найзаповітніших цілей.


Особливості

Бусины

Камінь:
Золото на чорному агаті
Намистина ДЗІ:
12 очей
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається
Також купують