Інтернет магазин для створення біжутерії

Місячний камінь натуральний 10мм, круглий нитка

OPT-1151-89
Наведите на картинку для увеличения
В наявності 2 шт.
740.00  грн
+

Ціна за 1 штуку.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Намистини натуральний Місячний камінь. Розмір 10мм, круглі. В нитці 37-38 намистин. Довжина нитки 38-39см. Ціна за нитку.

Всі різновиди місячного каменю мають дуже сильну енергетику. Особливо їх властивості виявляються на повний місяць.

Місячний камінь – оберіг для яскравих непересічних особистостей. Мінерал допомагає контролювати свої емоції, не розпорошуватися на порожні турботи, бути стриманими та приємними для суспільства.

Самоцвіт допомагає людям, які зіткнулися з тяжкими психологічними травмами. Амулет із місячного каменю допоможе перебороти в собі страх майбутнього і сприятиме оптимістичнішому погляду на життя.

І, звичайно, місячний камінь по праву вважається романтичним талісманом кохання, який допоможе вам познайомитись з близькою людиною та побудувати чудові стосунки.

Найбільший вплив місячний самоцвіт має такі сузір'я:

Лев;
Діва;
Терези;
Скорпіон;
Телець.
Левам місячний камінь допоможе стати впевненішими у собі, змусить знайти внутрішні сили на подолання життєвих труднощів, підштовхне до виконання планів життя.

Діві талісман з місячним каменем допоможе у питаннях вибору супутника життя. За своєю натурою знак Діви дуже вимогливий, трохи примхливий і неоднозначний для оточуючих. Так що, вибираючи собі чоловіка/дружину, ці люди часто дуже переживають і не можуть зважитися на будь-який крок. Камінь допоможе у виборі сімейної пари та підкаже, як правильно знайти підхід до тієї чи іншої людини у домашньому колі.

Щодо Терезів, то їм оберіг з місячного каменю допоможе стати трохи спокійнішим. Буйна і нетерпляча вдача цього сузір'я просто потребує мудрості та терпіння. Ось саме ці якості камінь Місяця привнесе до характеру свого господаря.


Особливості

Бусины

Камінь:
Місячний камінь
Розмір намистин:
10мм
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається