Інтернет магазин для створення біжутерії

Агат

Агат – незвичайний та красивий камінь для створення прикрас

Агат – це напівдорогоцінний камінь, який славиться своїм оригінальним виглядом. Камінь сам по собі смугастий, що виглядає дуже незвично і заворожливо. Деякі комбінації візерунків, якими покритий камінь, навіть нагадують цілі картини як пейзажів чи інших цікавих зображень.

Прикраси з агату

Натуральний агат почали використовувати як матеріал для створення прикрас досить давно. Камінь був одним із перших самоцвітів, які стали основою для прикрас. Все це – завдяки візерункам каменю та його шаруватій структурі.

Якщо ви вирішили придбати прикраси з каменю, вибравши агат, ви не помилитеся. Адже прикраси саме з Агат можна підібрати практично для кожної жінки. Завдяки безлічі різновидів кольорів агату, а також різноманітності форм прикрас, знайти можна варіант для кожної!

Магічні та лікувальні властивості каменю

Все натуральне каміння наділяє певними властивостями, які він здатний дарувати своєму власнику. У цьому плані агат – не виняток. Камінь навіть має кілька різних властивостей:

· Здатність розвивати внутрішню енергію, силу.
· Здатність позбавляти від зла та поганої енергетики, про яку говорили ще давні лами.
· Талісман промовистості, який дарує комунікабельність, а також розум і принциповість.
· Талісман вірності, який допомагає закоханим.
Агат наділяють і певними лікувальними властивостями, серед яких виділяють його добрий вплив на легені та навіть допомогу при астмі. Крім того, камінь називають помічником у боротьбі із захворюваннями кровоносних судин та лімфатичної системи. Шкірні хвороби, як то кажуть, вилікувати можна навіть за допомогою прикраси з натурального каменю агату.

КУПИТИ АГАТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ БІЖУТЕРІЇ

  Наш інтернет магазин пропонує окремо купити намистини з натурального агату. За допомогою таких невеликих деталей можна легко створювати красиві і вишукані прикраси. Створена з агату біжутерія своїми руками виглядає дуже жіночно та незвичайно. Замовляючи доступний натуральний камінь у нашому магазині, Ви зможете власноруч створювати незвичайні авторські прикраси з каменю агату! У нас можна легко придбати камені як оптом, так і в роздріб. Також порадують будь-яку рукоділку приємні терміни доставки, діапазон якої – вся Україна.

Намистини Дзі
Розмір намистин (1)
Ціна
Камінь
Цветовая гамма