Інтернет магазин для створення біжутерії

Аквамарин

Аквамарин
Особливості аквамарину: магія краси

Дуже популярний варіант - робити прикраси самостійно або замовляти самостійно вибраний дизайн. Для цього важливо купити натуральне каміння для виготовлення прикрас.

Аквамарин відомий ще за давніх часів, але особливо актуальним він був у середньовіччі. Дивна подібність із водою, завдяки кольору, часто змушувала вибирати його в ролі амулету для моряків. Але в сучасному світі користь каменю набагато більша:

· Він сигналізує про стан власника: коли він спокійний – блакитного кольору, коли злий, не в настрої – синьо-зелений, смуток, втрата кохання, інтриги змушують камінчик каламутніти;
· Допомагає знайти сміливість;
· Дарує відвагу;
· попереджає про злі наміри оточуючих.
Камінь у різних прикрасах

Намистини з натурального каміння можна використовувати для браслета або намисто. Використання каменю в намисто або підвісці, тобто коли він лежить на грудях, вважається хорошим знаком, адже це – морська душа. Він надасть сил, впевненості у собі.

Аквамарин ідеально підійде для браслета чи кільця. Він допомагає розвинути сміливість. Камінь вирізняється дивовижною властивістю – змінює свій колір. Наприклад, якщо він темніє або втрачає свою прозорість, значить попереджає, що проти людини, яка її носить, спрямована брехня чи нечесність.

Він служить амулетом, який здатний уберегти від сварки, позбавити наслідків. Аквамарин врівноважує розум та емоції, приводить обидві сфери у стабільний стан.

Не можна говорити тільки про магічні властивості аквамарину, адже він напрочуд красивий, надзвичайно стильний, привертає увагу своїми квітами, оскільки змінює відтінок під іншим кутом.

Камінь напівпрозорий, він блакитного, або точніше, зелено-блакитного кольору, тобто морської хвилі, ідеально поєднуватиметься з іншими деталями. Фурнітура для браслетів, каміння аквамарину можуть використовуватися одні, без інших камінців. Правильно підібрана основа забезпечить унікальну прикрасу, яка буде не просто красивою з естетичного боку, а стане талісманом власника, а вибрати аквамарин можна в нашому інтернет-магазині SweetBeads.com.ua.

  Створювати свою власну прикрасу не просто модно, а й корисно, адже ідеальний варіант складно знайти, але його реально створити просто каміння, фурнітура, купити які можна онлайн, і далі справа за фантазією і власним смаком.

Розмір намистин (1)
Ціна
Камінь