Інтернет магазин для створення біжутерії

Намистини Дзі

 Намистини Дзі

Одним із найтаємничіших і найкрасивіших амулетів у наш час залишаються намистини Дзі, походження яких становить досі глибоку таємницю. Існує кілька різних легенд на тему – звідки взялися дивні намистини та що означають зображення на них, але жодна не пояснює загадковий вплив цих прикрас на долю людини.

Історії про наймістичніші намистини

Намистини Дзи являють собою подовжені трубчасті намистинки з агату або халцедону, на які нанесено особливе гравіювання у вигляді стародавніх містичних візерунків – це зображення очей, хвиль, квадратів, окремих смуг та ін. Їх походження відносять до культури Тибету, хоча малюнки подібного виду існували і в ведичної релігії і в зороастризмі. Але саме жителі Тибету стали першими збирати дивні, гравіровані шматочки мінералів і складати їх загадкові атрибути для своїх релігійних обрядів.

Є легенда про те, що ці намистини носили напівбоги, викидаючи їх, як тільки намистини тріскалися – саме тому на Тибеті цінуються потріскані бусинки. Інша легенда стверджує, що колись жили комахи, які перетворювалися на довгасті камінці з візерунками, якщо до них торкалася людина. Ще одне переказ розповідає про походження таємничих зображень – мовляв, одного разу цілий потік таких бусин тік прямо з гори, але при погляді однієї злісної жінки одразу вичерпався, тому у бусинок з'явилися малюнки, що нагадують око.

Купити намистини Дзі

Прикраси, складені з таких цікавих намистин, носять для захисту від злих сил та залучення любові та удачі. Для цього необхідно зробити браслет із каменів Дзі з певними візерунками, тому інтернет-магазин товарів для створення біжутерії Sweetbeads надає шановним покупцям можливість купити намистини Дзі в Україні.

Різні кольори, малюнки та розміри дозволять вибрати найбільш підходящий для вас варіант:

· Найбільш шанованим і сильним вважається талісман із зображенням 9 очей, він відразу притягує величезне багатство,

· Намистини Дзи з малюнком 3 очей призначені для тяжіння процвітання, вдалої кар'єри, поваги оточуючих.

· Камені Дзі з небесно-блакитного або зелено-коричневого агату несуть у собі енергію здоров'я та благополуччя у сімейних відносинах.

Ви можете купити намистини Дзи з агату або 3 очі, щоб самостійно скласти з них браслет, який служитиме вам амулетом довгі роки, передаючи свою космічну енергію. Відправлення товару здійснюється в день оплати замовлення, тому ви дуже швидко отримаєте намистини Дзі у будь-якому населеному пункті України.

  • Грошові Дзі

    Грошові дзі - головне прищначення залучати гроші  у ваше життя

    Грошові Дзі


Намистини Дзі (1)
Ціна
Камінь