Інтернет магазин для створення біжутерії

Гранат

Знижка 16%
328.00  грн 276.00  грн
Немає у наявності

Дуже популярні та затребувані прикраси, в яких використовуються натуральні камені. Гранат – дивовижний гарний камінчик, який використовують у різних прикрасах, тому що він крім привабливості має і позитивні властивості.

Магічні властивості гранату

Про цей камінь ходять легенди. У різних країнах йому приписували різні властивості. Вважається, що він дає власнику владу над людьми. Є країни, де його носять переважно жінки, бо вважається, що він приносить кохання. Досить давно, у Середні віки в Європі, цей камінчик носили виключно чоловіки, вірячи в те, що камінь швидко вилікує рани та захистить.

Але є риси, спільні всім народів, завдяки яким прикраси з каменю дуже затребувані – сильна пристрасть, енергія, емоційна віддача каменю приваблює успіх, викликає творчість. Природний камінь допоможе вирішити будь-які завдання, навіть найскладніші, якщо власник каменю потрапить у скрутну ситуацію, то зможе швидко вирішити її, якщо на ньому будуть намистини з натурального каменю гранату.

Гранат допомагає залишатися у добрих стосунках із друзями, захищає від зради та запобігає небезпеці. Він вважається каменем дружби, кохання та подяки.

Використання каменю в прикрасах

Останнім часом дуже популярні натуральні камені для виготовлення прикрас, які відрізняються оригінальністю та унікальністю. Дуже часто у такому разі використовується гранат.

Авторські прикраси з каменю гранату дуже популярні, тому що їхні магічні властивості й досі діють. Крім цього, камінчик дуже позитивно впливає на здоров'я, в основному позбавляє головного болю і допомагає при хворобах легеневої системи.

Камінь використовується в браслетах і кулонах, намистах і намистах, він зустрічається в кільцях, сережках, тобто будь-яку прикрасу, яку ви більше любите носити, можна купити в інтернет-магазині. З асортименту аксесуарів можна вибрати ідеальний варіант.

В Україні є можливість отримати біжутерію з гранатом та отримати не лише вишукану та шалено красиву прикрасу, яка доповнить модний образ, як чоловіки, так і жінки, а й скористатися всіма позитивними властивостями граната, який захистить, зміцнить стосунки та зробить власника щасливішим.

Вибрати необхідні намистини для створення унікальних прикрас можна онлайн, що робить покупку швидкою, вигідною та ефективною.

Розмір намистин (1)
Ціна
Камінь