Інтернет магазин для створення біжутерії

Корал

Міфічні корали

Рідко якийсь камінь може похвалитися тим, що про нього ходять легенди. По суті корал можна називати каменем, і саме він – головний персонаж у міфі про Медузу Горгону. Коли хоробрий Персей убив чудовисько, кров Горгони падала краплями у воду і там виростали червоні корали.

Грецькі та римські легенди іноді згадували про те, що корал знаходили в мозку дракона, що робило камінь віщим.

Звучить, звичайно, моторошно, але камені напрочуд красиві. Вони можуть бути відшліфованими або трохи фактурними, правильної форми або природні, хаотичні, довгі або круглі, різноманітність одного корала дивує, а разом з цим відкриває широкі можливості для дизайнерів, фантазія яких безмежна. Колірна різноманітність також присутня, але найпоширеніші та найпопулярніші саме червоні.

Намистини з натурального каміння красиві, вони допоможуть створити відмінну прикрасу. Натуральне каміння купити можна не тільки через їхню красу, хоча вона на першому місці, а ще й за властивості, які будуть приємним доповненням.

Властивості каміння

Купити натуральне каміння для браслетів стоїть за їхній магічний вплив. Окраса стане талісманом користувача. Корали запобігають біді і роблять людину щасливою. У деяких народах вони символізують безсмертя та щастя.

Намистини з натуральних каменів для браслетів оберігають власника в подорожах, вони відводять біди та нещастя, відводять злих людей та злочинців. Ніяка стихія не буде страшною, коли на людині коралове прикраса.

Крім легендарної історії та магічних властивостей, які можуть виявитися дуже корисними, корали – модне каміння.

Корали в етнічних прикрасах

У минулі століття популярність мінералу в Україні була великою. Вони були обов'язковим елементом національного українського одягу. В той час їх носили всі жінки, але чим багатшою вона була, тим більше коралове намисто на ній було, і тим багатшими були самі камені. Якщо у бідної жінки могли бути намисто з одним рядком, то багатих їх було від п'яти. Сьогодні вони залишились частиною традиційного українського костюма.

Сьогодні купити натуральне каміння для виготовлення прикрас може кожна, доступний корал за ціною, дуже красивий, підкреслить стиль етно, ідеально впишеться в діловий стиль, додасть ефектності та досконалості.

Корал купити за доступною ціною можна в інтернет-магазині SweetBeads.com.ua в Україні.

Розмір намистин
Ціна
Камінь