Інтернет магазин для створення біжутерії

Петерсит

Камінь покращує ораторські здібності, допомагаючи дохідливо викладати думки, говорити виразно, образно та красиво. Він особливо корисний для ораторів, вчителів, політичних діячів, співаків та акторів. Талісман має велике значення для людей на керівних посадах, допомагаючи чітко ставити завдання, ясно викладати вимоги та розумно спрямовувати підлеглих. Його варто носити студентам під час навчання та складання іспитів, а також науковим співробітникам. Петерсит корисний для Левів, допомагаючи їм стати справжніми лідерами та позбутися марнославства. Він також приносить удачу Терезам, Ракам та Овнам.

Близнюки, Риби та Стрільці під його впливом стають врівноваженішими, менше звертають увагу на дрібниці, що сприяє їхньому кар'єрному успіху та добробуту.

Овни, Раки, Терези та Козероги помітили, що камінь попереджає про небезпеку та захищає від неприємностей, якщо стиснути його в руці у важкий момент.

Тільцям і Дівам він допомагає помічати лицемірство, заздрість та недобрі наміри оточуючих, а також насолоджуватися спілкуванням з коханою людиною. Лише Водолії іноді зазначали труднощі у порозумінні з цим каменем. Якщо відчуєте дискомфорт, подаруйте його тому, кому він підходить.

Розмір намистин
Ціна
Камінь