Інтернет магазин для створення біжутерії

Браслет ДЗІ 1 око та гірський пік - дарує впевненість та активізує внутрішні здібності людини, чорний агат

Наведите на картинку для увеличения
750.00  грн
+

Ціна за 1 браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Захисний браслет з натурального каміння: гранований агат, розмір намистин 10мм.

Центральним доповненням браслета є Кришталева Бусина 1 око та Гірський пік.

Дзі 1 око і гірський пік дарує твердість характеру. Це амулет мудрості, який допомагає приймати повсякденні рішення і не відчувати тривоги.

Бусина Дзі 1 око і гірський пік активізує внутрішні здібності самої людини: мудрість, рішучість, підвищення самооцінки та віри в себе

Бусина Дзі 1 очей є символом розкриття особистого потенціалу, індивідуальності, світла та мудрості, підвищує інтелект та здатність творчо мислити. Людина, що носить її, стає мудрішою, у неї посилюються творчі здібності та яскравіше виявляються таланти.

Одноока намистина Дзі відмінно підходить у тих ситуаціях, коли потрібна посилена інтелектуальна робота та творче мислення. Носіння її допоможе школярам та студентам краще сприймати інформацію, зіставляти дані та складати іспити.

Для працюючих людей вона сприяє просуванню кар'єрними сходами, допомагає вирішувати завдання, що виникають, і приносить успіх у будь-якій діяльності. Особливо вона хороша для людей творчих професій та інтелектуальної праці завдяки її здатності посилювати творче мислення.

Чорний агат здатний не тільки ввібрати як губка енергетику людини, а й поглинути все негативне, що його оточуватиме.

Бездонна поверхня каменю здатна заспокоїти під час нападів люті. Для цього достатньо дивитися на нього кілька хвилин. Магічні властивості чорного агату захищають власника талісмана від поганого впливу. Вважається, що він допомагає збільшити тривалість життя.

Агат допомагає людям, які працюють на керівних посадах та викладають у навчальних закладах. Він нагороджує людину лідерськими якостями та заспокоює нерви. Завдяки фарбуванню мінерал частіше використовують представники чоловічої статі. Хоча він однаково допомагає всім людям, особливо у любовних справах.

Сьогодні, як і раніше, магічні властивості каменю активно використовуються для проникнення світ екстрасенсорики. Вони здатні відкрити всі таємниці та подарувати дар ясновидіння.

Виберіть розмір при замовленні.

Особливості

Бусины

Камінь:
Агат чорний
Намистина ДЗІ:
1 око
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається