Інтернет магазин для створення біжутерії

Браслет ДЗІ 1 око та гора - підвищує інтелект та здатність творчо мислити, бразильський зелений агат

Наведите на картинку для увеличения
330.00  грн
+

Ціна за 1 браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Браслет-амулет з натурального каміння: бразильський зелений агат, розмір намистин 10мм.

Намистина Дзі 1 око і гірський пік дарує твердість характеру. Це амулет мудрості, який допомагає приймати повсякденні рішення і не відчувати тривоги.

Бусина Дзі 1 око і гірський пік активізує внутрішні здібності самої людини: мудрість, рішучість, підвищення самооцінки та віри в себе

Бусина Дзі 1 око є символом розкриття особистого потенціалу, індивідуальності, світла та мудрості, підвищує інтелект та здатність творчо мислити. Людина, що носить її, стає мудрішою, у неї посилюються творчі здібності та яскравіше виявляються таланти.

Одноока намистина Дзі відмінно підходить у тих ситуаціях, коли потрібна посилена інтелектуальна робота та творче мислення. Носіння її допоможе школярам та студентам краще сприймати інформацію, зіставляти дані та складати іспити.

Для працюючих людей вона сприяє просуванню кар'єрними сходами, допомагає вирішувати завдання, що виникають, і приносить успіх у будь-якій діяльності. Особливо вона хороша для людей творчих професій та інтелектуальної праці завдяки її здатності посилювати творче мислення.

Зелений агат притягує до себе успіх. Людям, що носять прикраси з таким каменем, супроводжує успіх у справах та всіх починаннях. А також камінь сприяє відведенню від будинку людей з поганими намірами та збереженню в ньому миру, спокою та ладу.

Але найбільша цінність агата полягає в тому, що він дає своєму власнику знайти гармонію з навколишнім світом і самим собою, а також умиротворення та спокій емоційним знакам зодіаку. А езотерики, у свою чергу, рекомендують робити медитації з цим каменем, оскільки вважають, що він здатний очистити розум від негативних думок та розвинути в людині дар ясновидіння.

Виберіть розмір при замовленні.

+ Подарункова коробка в комплекті.

Особливості

Бусины

Камінь:
Агат зелений
Намистина ДЗІ:
1 око
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається