Інтернет магазин для створення біжутерії

Браслет ДЗІ 13 - допомагає покращити спілкування з людьми, веде до духовної свободи, фіолетовий агат

Наведите на картинку для увеличения
750.00  грн
+

Ціна за 1 браслет.

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Опис

Захисний браслет з натурального каміння: гранований фіолетовий агат, розмір намистин 10мм.

Центральним доповненням браслета є Кришталева Бусина 13 очей.

Бусина Дзи 13 очей допомагає покращити спілкування як у звичайному світі з людьми, так і в духовних світах з душами предків, різними іншими сутностями та інопланетними істотами. Вона допомагає з усіма формами спілкування та самовираження та сприяє кращому розумінню навколишнього світу.

Ця намистина захищає від нещасть. Вона може наситити свого власника силою і допомагає оживити тіло, даруючи почуття цілісності та психічного спокою. Тіло і розум приходять у збалансований, гармонійний стан. Ця Дзі полегшує роботу з кармою та сприяє досягненню просвітлення та виходу з нескінченного циклу смертей та народжень.

Бусина Дзи 13 очей добре підходить як для цілей звичайного життя, так і для тих, хто йде шляхом духовного розвитку. Дія її проявляється легко та гармонійно. Вона розширює наші здібності пізнавати світ і веде до повної духовної свободи. Носіть цю намистину і здійсніть свої духовні цілі та мрії.

  Фіолетовий агат за своєю енергетикою дуже схожий на чорний. Він також вважається найсильнішим оберегом, який може захистити свого власника від будь-яких негативних дій, а саме — плітки, псування, пристріт, інтриги, брехня. Крім того, до магічних властивостей відносять:

наповнює власника оптимізмом та життєвою енергією, пригнічує негативні емоції;
підвищує розумові здібності, сприяє інтересу отримання нової інформації та її засвоєнню, розвиває пам'ять, розкриває творчі здібності;
приваблює успіх, корисні знайомства, матеріальний добробут;
допомагає зібратися з думками у важких ситуаціях та зробити правильний вибір;
робить людину більш м'якою, розважливою.

Ідеальний союз складається у фіолетового агату з Тельцями, Дівами та Близнюками. Він надасть цим знакам впевненості у собі, мотивації, вкаже правильний шлях реалізації всіх поставлених цілей. Вкрай не рекомендується носити самоцвіт Овнам та Стрільцям.

Виберіть розмір при замовленні.

Особливості

Бусины

Камінь:
Агат фіолетовий
Намистина ДЗІ:
13 очей
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Написати відгук
Можливо вам сподобається