Інтернет магазин для створення біжутерії

Місячний камінь

Дуже часто чоловіки кажуть, що дістануть свою кохану зірку з неба. Це гарна метафора, але вона може стати реальністю. Натуральне каміння нас привчило до того, що немає в цьому світі неможливого.

Місячний камінь ніби спеціально створений для людей, які тільки-но прокинулися до почуттів всеосяжної любові і ніжності. Дивовижний за своєю естетикою місячний камінь дуже рідкісний у природі, тому такий вчинок буде просто неймовірним. Тим більше що зараз в Україні можна купити намистини натуральні з місячного каменю для найдорожчих жінок.

Місячний мінерал та його властивості

У давнину дуже часто такий камінь брав участь у різних ритуальних дійствах. Його використовували маги та шамани для того, щоб у житті людини настали солодкі моменти кохання та сімейного щастя. Намистини з місячного каменю носилися на грудях - ближче до серця. Таким чином, дівчата хотіли знайти свого єдиного коханого. Але чоловіки також не соромилися звертатися до магічних властивостей цього дива природи. Вважалося, що носіння каменю позбавляє людину самотності.

Місячний камінь оригінальний за своїм кольором. Здається, що таке диво взагалі не могло статися у природі. Ніжний світло-блакитний колір справді нагадує свічення місяця. Усередині нього можна помітити невеликі кристалики, які напрочуд мерехтять на світлі.

Використання каменю

Звичайно, намистини з натурального місячного каменю – це перше, чим зайнялися ще ювеліри давніх часів:

їх виготовляли кільця, браслети, сережки;
але також часто з маленьких камінців робили намисто, кабошони та багато інших дивовижних речей.
Цікаво, що сто років тому, коли у світі вирувала епоха Ар-Нуво, відомий майстер ювелірної справи Рене Лалік застосовував місячний камінь у своїх шедеврах. Зараз дуже популярна намистини з натурального каміння – у невеликих майстернях, які сучасні українці облаштовують прямо в будинку.

Лікувальні властивості

Коли ще не було сучасних хімічних препаратів, часто такий камінь засобом лікування для багатьох органів людини – нирки, печінки, серця. Що стосується останнього, то місячний природний мінерал має, на думку багатьох літотерапевтів, найсильнішу чакру серця – чудово ліквідує різні серцеві недуги.


 

Розмір намистин (1)
Ціна
Камінь